Boks Videolarımız


Salon Tanıtım Klibi

Salon Açılış Videosu

Canlı Yayın Bağlantısı


Gürgen Öz & Mesut Yar

Ata Demirer Antremanı

Gürgen Öz'ün Boks Antremanı

Boks Dersi

Boks Dersi
Uzun yıllardan beri hocamız sizlere boks dersleri düzenleyerek boks kursu vermeye devam etmektedir.Günümüzde birçok insan durağan bir hayatı olduğu için mutsuz oluyor. Hep aynı şeyleri yapmak,her gün işe giderken aynı yolu kullanmak bile bizi yıpratmaya yetiyor..

Devamı....

Boks ve Diyet

Boks ve Diyet
Boks ve Diyet için sizlerin de yapması gereken tek şey hemen bize ulaşmak.Boks ve Diyet, metabolizmayı en iyi çalıştıran spor dallarından bir tanesidir.Metabolizma hızı yağ yakımı ile doğru orantılı olduğu için bu durum oldukça önemlidir.

Devamı....

Boks Performansı

Boks Performansı
Yaşam kalitenizi arttırmanız için boks yapmalısınız. Daha iyi bir hayata sahip olmak için emek veririz, daha fazla çalışırız, çok daha fazla mesai yaparız ancak asıl önemli olan şeyi bu koşturmaca arasında unuturuz. Sağlık için spor yapmayı ihmal ederiz. Sizler de Boks dersi almak ve hocamızdan tavsiyeler edinmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Devamı....

Boks

Boks
Boks, tam bir kondisyon spordur. Yani ‘’ fiziksel dayanıklılık’’ sporudur. Vücudun her anlamda kontrollü olması durumudur. Nefes, teknik, güç, disiplin vb… Bir boks antrenmanında, o antrenmanın ne kadar süreceğini belirleyen altın kuraldır, kondisyon… Boks sporunda başlı başına öğrenilmesi gereken bir durumdur. Kondisyonun gelişmesi sağlığınız hayatı için ha

Devamı....

Foto Galeri

Bize Ulaşın


Not: Lütfen bilgi ve ücretler için telefonla randevu alınız.Telefonla randevu alınmadan ücret ve bilgi verilmemektedir. Barbaros Bulvarı No :25 Beşiktaş İstanbul

0 533 353 50 50


Copyright 2014 Tüm Hakları Saklıdır